Een glimlach is de kortste afstand tussen twee mensen

Agenda

Oktober,
2022
03 Oktober 2022
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
25 26 27 28 29 30 1 Saturday, 1 October 2022
2 Sunday, 2 October 2022 3 Monday, 3 October 2022 4 Tuesday, 4 October 2022 5 Wednesday, 5 October 2022 6 Thursday, 6 October 2022 7 Friday, 7 October 2022 8 Saturday, 8 October 2022
9 Sunday, 9 October 2022 10 Monday, 10 October 2022 11 Tuesday, 11 October 2022 12 Wednesday, 12 October 2022 13 Thursday, 13 October 2022 14 Friday, 14 October 2022 15 Saturday, 15 October 2022
16 Sunday, 16 October 2022 17 Monday, 17 October 2022 18 Tuesday, 18 October 2022 19 Wednesday, 19 October 2022 20 Thursday, 20 October 2022 21 Friday, 21 October 2022 22 Saturday, 22 October 2022
23 Sunday, 23 October 2022 24 Monday, 24 October 2022 25 Tuesday, 25 October 2022 26 Wednesday, 26 October 2022 27 Thursday, 27 October 2022 28 Friday, 28 October 2022 29 Saturday, 29 October 2022
30 Sunday, 30 October 2022 31 Monday, 31 October 2022 1 2 3 4 5
Elke zondagmorgen om 10 uur is er een eredienst.
In de diensten wordt met elkaar gezongen uit diverse liedbundels (onder andere Opwekking, Glorieklokken en Johannes de Heer). Voor de woordverkondiging, die de centrale plaats inneemt in de samenkomst, is er ruimte voor persoonlijke lofprijs.
De diensten duren tot ongeveer 11:30 uur.

Naast de samenkomst voor volwassenen is er een aparte dienst voor de kinderen.
Ook voor de kinderen is het belangrijk dat ze de grote lijnen van Gods plan, zoals dit in de Bijbel naar voren komt, gaan zien.

Na de samenkomst staat de koffie klaar.

De samenkomsten vinden plaats in ons gebouw "His Place", Julianastraat 63 te Oud-Beijerland  (dit is geen postadres, er is geen brievenbus!).
In de Julianastraat is meestal niet voldoende parkeerruimte. U kunt u uw auto aan de andere zijde van de Koninginneweg parkeren in de Prinses Irenestraat en Graaf van Egmondstraat. U dient dan wel een andere route te rijden, zie hiervoor de routebeschrijving.
Toon evenementen van alle categorieën


  • Openbaring - verschijning - tegenwoordigheid

    Onze bedoeling is alleen zo juist mogelijk de betekenis na te gaan van de woorden, die gebruikt worden in verband met de tweede komst van Christus. Wij zullen er enkele opmerkingen bijvoegen, doch een meer volledige behandeling laten voor een opstel dat niet in deze reeks zal opgenomen worden. Vooreerst dan de woorden "openbaren" (apokaluptoo) en "openbaring" (apokalupsis). Wij onderzoeken eerst...